Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Mutfak Aletleri | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Mutfak Aletleri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Mutfak Aletleri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

ELEKTRİKLİ MUTFAK ALETLERİ ÇEŞİTLERİ - Bosch Form Antalya - Form Teknoloji

Mutfak aletleri mutfaktaki en yakın dostunuz, acil durumlarda sizi yalnız bırakmayan en büyük yardımcınızdır. Pratik kullanımı ile birçok yemeği aynı anda, zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hazırlamanıza yardımcı olur. Masanızda yemeklerinizin görüntüsüne şıklık, lezzetine lezzet katarak damaklarda hoş tatlar bırakmasını sağlar. Siz de mutfak aletleri kullanarak büyük bir zevkle pişirdiğiniz yemeklerinizi, konuklarınıza keyifle ikram edebilirsiniz.

Mutfak Aletleri Fiyatları ve Modelleri

Sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz sonucu elde edebileceğiniz modeller ile ihtiyacınıza yönelik farklı aksesuarları, kolayca inceleyebilirsiniz. Yemeklerinizin her aşamasında kullanabileceğiniz mutfak aletlerinin her biri daha lezzetli ve göz zevkinize hitap edecek yiyecekler hazırlamanızı sağlar. Neredeyse binbir çeşit özelliği olan, çok fonksiyonlu bu ürünler ile yumurta çırpmadan, krema, mayonez hazırlamaya ve fındık, fıstık, ceviz, badem gibi kuru gıdaları parçalamaya kadar her türlü işlevi yerine getirebilirsiniz. Çocuğunuzun sevmediği gıdalardan karışım elde edip çorba yapabilir ya da farklı meyveleri karıştırarak, vücudunuzun ihtiyacı olan birçok vitamini almasını sağlayabilirsiniz.

Blenderlar, mutfağınıza girdiğiniz anda, her an elinizin altında olması gereken en önemli elektrikli mutfak aletlerinden birisidir. Sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz sonucu elde edebileceğiniz ürünler, ihtiyacınıza yönelik farklı parça, model ve çeşitleri ile sizlerin beğenisini kazanır.

Güçlü motoru, yatay ve dikey kesebilme özelliğindeki bıçağı, katı gıdalar için ekstra güç düğmesi, krema ve mayonez gibi yumuşak gıdaları çırpmak için aksesuarı sayesinde pratik çözümler yaratabilirsiniz. Yemeğinizi hazırlamak için ölçek kabı, bıçağını koruma ve sıçrama önleyici kapağı, miktarı çok olan gıdaları doğramak için aksesuarı ve ayrılabilir paslanmaz çelik gövdesi ile çeşitli parçaları bulunan blenderlar, farklı model ve aksesuarları ile mutfağınızda zaman kazanmanızı sağlarlar.