Alışveriş deneyiminizi daha iyi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması metnini inceleyebilirsiniz.
Kurumsal Satış | Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
3D Güvenli Ödeme İle Peşin Fiyatına 9 Taksit                    

Kurumsal Satış

Kurumsal ihtiyaçlarınıza özel, uygun fiyatlı proje ürünleri, kurumunuza özel fırsatlarla Form Teknoloji’de!

Turizm’den Eğitim’e, Sağlık’tan İnşaat’a, tüm sektörlerden her ölçekteki kuruluşun, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletlerinden Televizyona, Cep Telefonundan, diğer tüm elektronik ürün ve proje ihtiyaçlarına, 10.000’i aşkın ürün çeşidi ve kaliteli satış sonrası hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Amacımız, şirketinize özel ihtiyaçlarınız için doğru çözümleri üreterek, bu çözümleri kurumuza yine uygun fiyatlarla size sağlamaktır.

Form Teknoloji Kurumsal Satış Ekibi olarak her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarına özel teknoloji çözümlerini uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zengin ödeme seçenekleriyle sunuyor geniş ürün yelpazesi ile anında kurumunuza ve projenize özel teklifler oluşturuyoruz.
 
Form Teknoloji Kurumsal Satış Ekibi; güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu satış sonrası destekle de üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Kurumsal Müşterilerimize talepte bulundukları ürünler için fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti sağlayarak, hızlı sevkiyat ve satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor. Size özel uzun vadeli ödeme seçeneklerimizi öğrenmek ve daha detaylı bilgi için 0 541 480 36 86 numaralı telefonu arayabilir veya kurumsalsatis@form.com.tr adresine e-mail iletebilirsiniz.