Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Isıtma & Soğutma | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Isıtma & Soğutma

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Isıtma & Soğutma

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

ISITMA SOĞUTMA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ - Bosch Form Antalya - Form Teknoloji

Evinizin, iş yerinizin ihtiyacı olan gerek iklimlendirme sistemleri gerekse su ısıtıcılar, ısıtma ve soğutma kategorisinde geniş bir yelpazede sunuluyor. Klimalar, yaşam alanlarındaki havayı hem soğutup hem de ısıtmayı gerçekleştiriyor. Fonksiyonel özelliklerle tasarlanan termosifon ve şofben modelleri, ihtiyacınız olan sıcak suyu kısa sürede hazır hale getirmek için tasarlanıyor. Sıcak havalarda pratik bir biçimde serinlemenize katkı sağlayan vantilatör ve fanlar, kategorinin bir diğer ürün grubunu meydana getiriyor. Mağaza ve büyük iş yerleri gibi kalabalık alanlarda sıcak ve soğuk hava sirkülasyonunu düzenleyen hava perdeleri, geniş bir ürün yelpazesiyle kategorideki yerini alıyor.

Serin Hava Teknolojisi

Tavan vantilatörleri, hem şık görselliği hem de fonksiyonel özellikleri ile başta otel lobileri, geniş kapalı alanlar ve ev gibi yaşam alanlarında kullanılıyor. Hem aydınlatma hem de serinletme görevi taşıyan modelleri de oldukça revaçta olan tavan vantilatörleri, işlevsel bir tasarım olarak ayrıcalıklı bir ürün niteliği taşıyor. Ayaklı vantilatörler, farklı hız kademelerinde çalıştırılabilme fonksiyonu sayesinde dilediğiniz serinliğe kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Bilgisayar başında uzun zaman geçiren kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan masa üstü vantilatörleri, az elektrik tüketimi ve portatif özelliği ile tercih ediliyor. Serinletme özelliğinin yanı sıra havayı nemlendirme özelliği de taşıyan vantilatör modelleri, son teknoloji ürünler olarak özellikle küçük çocuklu evler ve astım hastaları tarafından ilgi görüyor. Split klima modelleri, duvara kolayca monte edilen ürünler olup, hem soğutma hem de ısıtma işlevini tek bir cihaz üzerinden profesyonelce ve başarıyla gerçekleştiriyor. Klima çeşitlerinin duvar tipi ve salon tipi gibi farklı modelleri bulunuyor.

Hem Isınma Hem de Sıcak Su İhtiyaçları için Çözümler

Yeni nesil kombi sistemleri, güvenli ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor. Isıtıcı peteklerde dönüşüm sağlayan sıcak suyu ısıtarak görevini gerçekleştiren kombiler, aynı zamanda anında sıcak su ihtiyaçlarınız için de çözümler sunuyor. Duş, bulaşık ve çamaşır gibi sıcak suya ihtiyaç duyulan ev işleri, kombi sayesinde kolaylıkla hallediliyor. Kombiler, farklı çalışma kademelerine ayarlanarak kullanıldığı ortam istenilen sıcaklığa getiriliyor. Güvenli bir kullanıma sahip olan kombiler, farklı markalar tarafından üstün teknolojik özelliklerle tasarlanıyor. Yeni nesil kombi teknolojileri arasında adı geçen yoğuşmalı kombi sistemleri, doğal gazın maksimum verimlilikte kullanılmasına sağladığı katkı bakımından son günlerde büyük rağbet görüyor. Yoğuşmalı kombiler, yanmadan dışarı atılan gazı yeniden kombi içerisine alarak, enerjiden maksimum seviyede faydalanmaya katkı sağlıyor.

Sobalar ve Isıtıcılar

Soğuk kış günlerinde yaşadığınız mekanları ısıtmak için kullanabileceğiniz farklı özellikler taşıyan ısıtıcılar bulunuyor. Elektrikli ısıtıcı modelleri, hızlı ve pratik sıcaklık için tercih edebileceğiniz seçeneklerden birini sunuyor. Kule tipi elektrikli ısıtıcılar, ayaklı veya duvara monte edilebilen infrared ısıtıcı modelleri de hem pratik hem de ekonomik ürünler olarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Fanlı ısıtıcı modelleri, pratik ve güvenli ısıtma sistemleri olarak ev ve ofislerde tercih edilen ısıtma sistemlerini oluşturuyor. Klasik fanlı ısıtıcılar cihaz üzerinden kontrol edilirken yeni nesil modellerde uzaktan kumandalı sistemler de göze çarpıyor. Konvektör fanlı ısıtıcı tasarımları, hızlı ve etkin bir sıcaklık için tercih edilebilen ürün modelleri arasında yer alıyor. Elektrikli sobalar, şömine sobalar ve hermetik sobalar da bu kategorinin en dikkat çeken modellerinden bazılarını oluşturuyor. Ekonomik ve pratik çözümler sunan elektrikli ve fanlı ısıtıcılar, şık görsellikleri ile evinizin dekorasyonuna da zarif bir dokunuş sağlıyor. Isıtıcı modelleri ile birlikte kullanmanız gereken ısıtıcı ayakları ve aparatlar da kategoride geniş bir yer buluyor. Elektrikli infrared soba modelleri ayaklar ya da duvara monte etme aparatları sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor.