Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Elektrikli Süpürgeler | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Elektrikli Süpürgeler

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Elektrikli Süpürgeler

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÇEŞİTLERİ - Bosch Form Antalya - Form Teknoloji

Ev ve ofis temizliğinde en çok kullanılan elektrikli ürünlerden biri olan elektrikli süpürgeler hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni modellerle zenginleşen ürün yelpazesi, tasarıma eklenen yeni özelliklerle ev ve iş yerlerinizde daha temiz bir ortam sağlamanıza yardımcı oluyor. Farklı başlıklara, emiş gücü ve filtreleme özelliklerine sahip modellerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek süpürme işinde en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi Modelleri

Elektrik süpürgesi modelleri kullanım fonksiyonlarına göre dikey ve yatay olmak üzere ikiye ayrılıyor. Dikey ve yatay süpürgelerin bazılarında HEPA filtre sistemi yer alıyor. HEPA filtre, astım ve alerjiyi tetikleyen, bu rahatsızlıklara sahip olanlarda ataklara sebep olabilen partiküllerin süpürgeden dışarı çıkarak havaya karışmasını engelleyen bir filtre olduğu için özellikle rahatsızlığı bulunan ve küçük çocukları olan kullanıcılar tarafından tercih ediyor. Toz torbalı, torbasız ve su filtreli modellerin pek çoğunda HEPA filtre bulunuyor. Bunun yanı sıra modele göre değişen pek çok farklı filtre sistemi de kullanılıyor. Filtre çeşitleri arasında yıkanabilir ve yıkanamayan modeller yer alıyor. Süpürgeyi en üst erimde kullanabilmek için filtrelerin ve başlıkların temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Cihazın daha uzun süre kullanılabilmesi için yıkanamayan filtrelerin talimatlarda belirtilen aralıklarda değiştirilmesi gerekiyor.