Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Beyaz Eşya

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Beyaz Eşya

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

 

BOSCH BEYAZ EŞYA ÇEŞİTLERİ - Bosch Form Antalya - Form Teknoloji
Stuttgart'ta 1886 yılında kurulan Bosch, kısa süre içerisinde dünyada en çok tanınan üreticilerden birisi olmayı başardı. 440'tan fazla yan şirketten oluşan Bosch, gelirinin %60'ını otomotiv aksamları üreterek kazanmasına rağmen endüstriyel makine ve el aletleri de üretiyor. Ancak şirketin dünya genelinde tanınmasının en büyük sebebini kaliteli hizmet anlayışının yanında beyaz eşya sektörüne yaptığı yatırımlar oluşturuyor. Bosch mutfakların vazgeçilmez ürünleri olan buzdolapları, bulaşık makineleri ve ankastre ürünleri üreterek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bosch Beyaz Eşya Çeşitleri, Ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yanıt veren Bosch, kalitesi ile ön plana çıkıyor. Bosch beyaz eşya çeşitleri ile özellikle mutfakta işleri kolaylaştırıyor. Buzdolapları ile farklı gıdaları saklama koşullarına uygun bir şekilde taze tutmaya izin veriyor. Tasarımları ile göz dolduran buzdolapları her açıldığında kalitesini hissettiriyor. Bosch'un ürettiği derin donduruculu buzdolapları sadece yiyecekleri taze ve sağlıklı bir şekilde saklamıyor, aynı zamanda günlük hayatı kolaylaştırıyor. Mükemmel aydınlatma sistemi ile tüm yiyecekleri görmeye izin veren buzdolapları fonksiyonel rafları ve teleskopik ray sistemi ile tüm yiyeceklere rahatlıkla erişmeyi sağlıyor. Yiyeceklere lezzet katmak için üretilen Bosch fırınlar en zorlu testlerden geçiyor ve en dayanıklı malzemeleri kullanıyor. Kaliteden ödün vermeyen ankastre fırınlar mutfakta istenen konuma yerleştirilebiliyor ve bu sayede göz hizasında yemek pişirmeye izin veriyor. Farklı renk seçenekleri ile her mutfağa uyum sağlayan fırınlar daha iyi ısıtma imkanı sunan teknolojik yenilikler ile beraber geliyor. Ürün çeşitliliği ile her türlü kombinasyona izin veren Bosch, daha modern mutfak isteyenler için set üstü ocak seçenekleri sunuyor. Mutfaktaki yemek kokularından kurtulmak isteyenler için üretilen davlumbaz ve aspiratörler ile ankastre setini tamamlamak da mümkün oluyor. Sadece beyaz eşyaları ile değil yedek parçaları ile de öne çıkan Bosch, davlumbaz ürünleri için filtre setleriyle dikkat çekiyor.

 

Kısa zamanda mükemmel sonuçlar elde etmeyi hedefleyen Bosch mikrodalga fırınlar pişirme sırasında zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Mikrodalga fırınlar küçük porsiyon yemek hazırlamak için hızlı ve ekonomik bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ayrıca dondurulmuş ürünleri de sadece birkaç dakika içerisinde çözerek fırınlamaya hazır hale getiriyor. Bosch marka mikrodalga fırın modelleri kolay taşınabilmeleri sayesinde mutfakta her yere rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Mikrodalga fırınlar vakti kısıtlı olan kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Üstelik Bosch mikrodalga fırınlar ile büyük tencereleri bile yerleştirmek ve yemekleri ısıtmak mümkün oluyor.

Hem temizlik işini kolaylaştıran hem de su tasarrufu sağlayan bulaşık makineleri ile Bosch, mutfakların vazgeçilmezi haline geliyor. Sadece bulaşıkları değil kendisini de temizleye Bosch bulaşık makineleri, Machine Care bakım programı ile birlikte geliyor. En son teknoloji ile bulaşık makinelerinin performansı artarken ömrü de uzuyor. Farklı mutfaklar için çözümler sunan Bosch, kullanıcıların bulaşık makinelerini ister tezgah altında ister boş bir alanda konumlandırmalarına izin vererek yer sorununu ortadan kaldırıyor.

Çamaşır ve kurutma makineleri ile üstün temizleme performansından daha fazlasını elde etmeyi başaran Bosch, son teknoloji ürünleri ile en düşük enerji ve su tüketimi sağlamayı hedefliyor. Yıkama süresini ayarlamaya izin veren VarioPerfect teknolojisi kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor. EcoPerfect seçeneği ise kilogram çamaşır başına %50'ye kadar enerji tasarrufu elde etmeye imkan tanıyor. Kurutma makineleri ile çamaşır asma derdini ortadan kaldıran Bosch kurutma makineleri evde oluşabilecek rutubet ortamının da önüne geçiyor. Bosch sadece mutfaklar için değil, aynı zamanda banyolar için de beyaz eşya çeşitliliği ile öne çıkıyor ve sektörde lider markalar arasında yer alıyor.